Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

Pielęgniarka 3

Home  /  Pielęgniarka 3
Pielęgniarka 3
Fizjoterapeuta dla dzieci od 3 r.ż.
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Justyna Czajkowska jest absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi na wydziale Pedagogiki i Promocji Zdrowia.

Justyna pracuje z dziećmi w wieku od 3 lat: z wadami postawy (skolioza, plecy płaskie/wklęsłe/okrągłe, odstające bądź asymetryczne łopatki, klatka piersiowa lejkowata/kurza, kolana koślawe/szpotawe, wady stóp), z zaburzeniami napięcia mięśniowego, z opóźnieniem rozwoju motorycznego, ze schorzeniami ortopedycznymi, z chorobami neurologicznymi, z porażeniem mózgowym, z przepukliną oponowo-rdzeniową, z autyzmem.

Specjalizacja Fizjoterapeuta dla dzieci od 3 r.ż.
Stopień naukowy Fizjoterapeuta dla dzieci od 3 r.ż.
Dni pracujące poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245

Exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo non habent claritatem insitamconsequat duis autem facilisis at vero eros nibh euismod tincidunt.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit.

Cardiology 0
Oncology 0
Rehabilitation 0
Gynecology 0