Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Radosław Łuczak

Home  /  mgr Radosław Łuczak
mgr Radosław Łuczak
Fizjoterapeuta
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Radosław Łuczak jest absolwentem studiów I i II stopnia na kierunku Fizjoterapia Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz absolwentem policealnego technikum masażu. Jest członkiem Krajowej Izby Fizjoterapii.

Radek przyjmuje osoby z wszelkimi dolegliwościami bólowymi pochodzenia mięśniowego i nerwowego, takimi jak: bóle kręgosłupa, rwa kulszowa, rwa barkowa, bóle stawów, przeciążenia i kontuzje tkanek miękkich, bóle głowy, dolegliwości bólowe i dyskomfort pochodzące ze stawów skroniowo – żuchwowych np. bruksizm, czyli zgrzytanie zębami, problemy wisceralne np. nasilone objawy refluksowe, przewlekłe zaparcia, wzdęcia, migreny, bolesne miesiączki, entezopatie, czyli przeciążenie ścięgien np. łokieć golfisty, łokieć tenisisty, neuropatie uciskowe np. zespół cieśni nadgarstka. Radek pomaga także naszym pacjentom w powrocie do sprawności po zabiegach ortopedycznych takich jak endoprotezoplastyka stawów czy rekonstrukcje więzadeł.

Specjalizacja Fizjoterapeuta
Stopień naukowy Mgr
Dni pracujące środa
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245