Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

lek. Anna Torzecka

Home  /  lek. Anna Torzecka
lek. Anna Torzecka
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Dr Anna Torzecka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi, specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Staż specjalizacyjny odbywała w Klinice Ortopedii szpitala im. WAM w Łodzi.

Obecnie pracuje w Klinice Artroskopii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Traumatologii Sportowej. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządu ruchu.

Specjalizacja Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Stopień naukowy lek. med.
Dni pracujące wtorek
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245