Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Magdalena Sekuła

Home  /  mgr Magdalena Sekuła
mgr Magdalena Sekuła
Fizjoterapeutka uroginekologiczna, terapeutka manualna
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Magdalena Sekuła jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w terapii manualnej oraz fizjoterapii uroginekologicznej.

Od kilku lat pracuje z pacjentem przewlekle bólowym, po wszelkich urazach ortopedyczynch, a także z młodymi sportowcami. Od jakiegoś czasu jej pasją stała się fizjoterapia uroginekologiczna. Współpracuje z kobietami zgłaszającymi problemy takie jak: nietrzymanie moczu, opadanie narządów miednicy mniejszej, bolesne miesiączki, bolesne stosunki seksualne, rozejście mięśnia prostego brzucha. Zajmuje się pracą z kobietami przygotowującymi się do ciąży, kobietami w zaawansowanej ciąży jak i po porodach.

Specjalizacja Fizjoterapeutka uroginekologiczna, terapeutka manualna
Stopień naukowy Mgr
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245