Centrum medyczne Anmed mieści się w Pabianicach na Placu Stary Rynek 7. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt w godzinach otwarcia recepcji.
Pon. - Pt. 8.00-20.00 | Sb. 8.00-14.00 Ndz. zamknięte
+ 48 885 112 777

Aktualności

+48 885 112 777
sekretariat@anmed.pl
Title Image

mgr Natalia Osmulska

Home  /  mgr Natalia Osmulska
mgr Natalia Osmulska
Fizjoterapeutka stomatologiczna
+ 48 885 112 777
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Natalia Osmulska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w fizjoterapii stomatologicznej

Pasjonuje się fizjoterapią stomatologiczną. Zajmuje się szczegółową diagnozą i terapią w przypadku bruksizmu, napięciowych bólów głowy, problemów ze stawem skroniowo-żuchwowym, w trakcie leczenia stomatologicznego, a także z problemami w odcinku szyjnym.

Specjalizacja Fizjoterapeutka stomatologiczna
Stopień naukowy Mgr
Szkolenia Stale podnosi swoje kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach i kursach oraz wprowadza nowe metody do swojej terapii.
Dni pracujące
Wizyta przebiegła pomyślne, lekarz miły, uśmiechnięty i konkretny. Spokojnie wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy 🙂 Jeżeli ktoś ma opory przed badaniem to szczerze zapewniam, że niepotrzebnie.
Bartosz M.
Miły i przyjemny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z moim problemem. Diagnoza szybka, a kuracja jak najbardziej trafna która rozwiązała mój problem, serdecznie polecam.
Michał M.
Pełny profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i jego problemu. Po kilku spotkaniach ból ustąpił. Serdecznie polecam !
Michal245